All products

5 products

Products

BestsellerApp'Lite Apple Bar Classic pack in turquoise: 99% baked apples, no flour, gluten free, hand made, no sugar added

Apple Bar

App'Lite · 35 g

99% baked apples. That’s the whole idea.

€1.40
€4.00 per 100 g
Blum Baker's Flourless Original Apple Cake wrapper, 50 g, no sugar added

Flourless Apple Cake

Blum Baker's · 50 g

Apple cake with no flour and no sugar added.

€1.99
€3.98 per 100 g
NewGreen tub of App'Lite Classic baked apple dessert meringues, marked 3 kcal per piece

Apple Meringue

App'Lite · 35 g

Crispy, airy, and no sugar added.

€2.80
€8.00 per 100 g
Green box of App'Lite Baked Apple Dessert Classic: 99% baked apples, no sugar added, no flour, gluten free

App'Lite Dessert

App'Lite · 50 g

Apple pie filling, without the pie.

€2.50
€5.00 per 100 g
NewWhite carton of individually wrapped pieces of layered baked apple dessert, with one piece unwrapped beside green apples and berries

Classic Apple Dessert

App'Lite · 500 g

Half a kilo, wrapped piece by piece.

€12.99
€2.60 per 100 g

Build your box

Pick six bars, save 10%.

Mix Apple Bars, flourless apple cakes and tubs of apple meringues any way you like. We pack them in one box.

Start building